niedziela, 9 marca 2008

Obcy Ósmy (marca)


Tychy, dom mój własny
sobota, 8. marca 2008, 16:33




Niech nam żyje ósmy marca (i tata, który funduje kwiaty dla domowych kobiet)!
Dopiero co dostała tulipana i różę, a już dziś zbierze kolejne żniwo. Moja siostra, jako dojrzała 11-letnia kobieta, będzie fetować swoje niedawne urodziny w rodzinnym gronie. Będą też sałatki i schab ze śliwką.

Tulipan to prezent od ojca. W wazonie obok stała jeszcze róża ode mnie. Ale kto nie kocha stereotypów (tylko gdzie są, k**wa, goździki?)...

8 komentarzy:

  1. aaaaaaaaaaaaaaaa
    tyle tego że nie wiem co mam komentować;p
    powiem za to że ja dostałam bukiet gwoździków- wirtualny, ale jednak
    i rajstopy:D
    też wirtualne

    OdpowiedzUsuń
  2. Gwoździków? Fajnie, fajnie... xD

    OdpowiedzUsuń
  3. U nas już w zeszłym roku ten radosny dzień po prostu przemilczano... tak samo i teraz. Smutno, ale widać uśmiech i ciepłe słowo to za dużo ( już nie wspominam o kwiatku, bo trzeba mieć kasę i pofatygować się do kwiaciarni). Cóż, nie pozostaje nic innego jak po prostu się z tym pogodzić.

    OdpowiedzUsuń
  4. być kobietą, być kobietąąą ....
    fajna sprawa;]
    wogóle kfjatki sa super xDDD

    OdpowiedzUsuń
  5. fajna taka młodsza siostra :)

    OdpowiedzUsuń
  6. ta jest wybitnie fajna;)- wiem sprawdziłam na sobie :Dou

    OdpowiedzUsuń
  7. O Qrcze, ale sie zaniedbałam z czytaniem tyskich wieści :))

    Ja bym chciała dostać goździka :)
    ale dostałam tulipany i sms i tez sie ciesze :) na szczęscie nie było e- maili, ale za to gg było... eh... ta technika :)

    OdpowiedzUsuń
  8. To wyżej, to ja Napcia :)
    nigdy nie wiem, jaka opce na dole zaznaczyc :P

    OdpowiedzUsuń