CZTERYSETKA
Wskakuj i siadaj przy oknie
sobota, 14 czerwca 2008
TATA
Tychy, dom mój własny
sobota, 14. czerwca 2008, 15:02
Poświęcam mu za mało zaangażowanego czasu.
A zapieprzał dziś przy babcinych parapetach cały sobotni ranek.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz