poniedziałek, 14 kwietnia 2008

Dynamit z kapturem


Jaworzno, klub fitness/siłownia "Euro Gym"
sobota, 12. kwietnia 2008, 11:34



"Dynamit to materiał wybuchowy wynaleziony przez Alfreda Nobla (opatentowany w 1867 roku). Początkowo zawierał 75% nitrogliceryny i 25% ziemi okrzemkowej. (...)" (za: pl.wikipeda.org)

Sama chemia, można powiedzieć, z tego dynamitu. Rzecz wszak oczywista. Piszą też, że dynamit obecnie występuje w laskach. W laskach? Trochę to dziwne, bo ja niezupełnie laski miałem na myśli, ale że z chemii zawsze byłem słaby, to na wypadek omyłki w rozumowaniu - na umieszczonej wyżej fotografii znajduje się też rzeczona laska.
Natomiast rzecz cała rozbija się o to, co obok laski, wręcz ofensywno-ekstrawertycznym frontem do niej.

To Mariusz.

Człowiek, któremu energia tryska wszystkimi możliwymi otworami ciała (przenośnia taka...) i wciąż jest jej ponad stan.
Co do przenośni, to ten kaptur w tytule jest takim symbolem, alegorią - hip-hopu. Mariusz-dynamit + kaptur-hiphop = Mariusz Instruktor Tańca Hip-Hop. Uff, ale się porobiło.
A wszystko dzięki uprzejmości osobistej mej koleżanki klasowej, Ady, która pod okiem (przeważnie) Mariusza szalenie ponętnie kręci piruety.

3 komentarze:

  1. oj taaak.. laska z przedziwną mina to ja xD

    Mariusz to Mariusz, energii do tanca mu nigdy nie brakuje :) i za to własnie go tak uwielbiamy ;)Dynamit jakich mało.

    Pozdrawiam;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem pod wrażeniem zdjęcia:) Mi niestety nigdy nie udało się zrobić zdjęcia w ruchu które by sie nie rozmazało:( Ciekawe jakie masz na to sposoby:) Pozdrawiam Kasia Migacz

    OdpowiedzUsuń