Wskakuj i siadaj przy oknie
Lotnisko Londyn-Stansted noc 11./12. lutego 2010
Jesteśmy tylko walizkami na dwóch nogach. Nasza godność, głód, pragnienie i sen to kwestie poza Regulaminem Przewozu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz