Wskakuj i siadaj przy oknie
Ciekawe, jakie fajerwerki czekają nas tego lata. Na wiwat i na pożegnanie z Granadą - zobaczymy się znów, we wrześniu, zła kobieto.--Málaga, sierpień 2008.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz