Wskakuj i siadaj przy oknie
Tarragona, Katalonia poniedziałek, 31. sierpnia 2009, 15:45
Dziś w porannych wiadomościach mówili, że w niektórych częściach południowej Polski spadł śnieg.
Ja się pytam - jak długo jeszcze?!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz